ID #1024

Zwrot środków

W przypadkach gdy z przyczyn od nas niezależnych nie jesteśmy w stanie zrealizować w pełni zamówienia przedpłacone wcześniej środki zostają przekazane na konto użytkownika w sklepie.

Klient w swoim profilu może w każdym momencie sprawdzić stan dostępnych środków zgromadzonych. Usługa ta jest bardzo wygodna ze względu na fakt, iż nie trzeba czekać na zwrot pieniędzy lecz można je od razu wykorzystać na ponowne zakupy w naszym sklepie.

Jeżeli klient nie zakładał konta w naszym sklepie otrzyma na maila specjalny link dzięki któremu będzie w stanie sprawdzić stan środków na swoim wirtualnym koncie.

W przypadku gdy kupowane produkty przewyższają wartość dostępnych środków na skarbonce, system sam określa różnicę i prosi o dopłatę. Jeśli kupowane produkty będą mniejszej wartości aniżeli środki na skarbonce, pozostałą kwotę będzie można wykorzystać w przyszłości.

Jeżeli jednak nie chcesz wykorzystać kwoty ze skarbonki i preferujesz zwrot pieniędzy, prosimy o podanie w profilu numeru konta bankowego. Zwrotu pieniędzy dokonujemy przelewem lub na kartę płatniczą, nie zwracamy pieniędzy za pośrednictwem przekazów pocztowych.

Nadpłata na koncie użytkownika może się pojawić także wtedy, jeśli otrzymałeś bon na zakupy w naszym sklepie lub aktywowałeś kod promocyjny. Nadpłaty pochodzące z tych źródeł nie mogą być zwrócone przelewem na konto bankowe lub przekazem pocztowym. Są one do wykorzystania tylko i wyłącznie w naszym sklepie przy następnych zakupach.

UTRATA WAŻNOŚCI ŚRODKÓW ZGROMADZONYCH NA KONCIE UŻYTKOWNIKA W SKLEPIE !!!
Informujemy, iż z dniem 31.12.2018 r. tracą ważność środki znajdujące się na koncie Klienta dodane przed dniem 31.12.2017 r.
Prosimy o wykorzystanie środków poprzez złożenie zamówienia w terminie do 31.12.2018 r. ewentualnie zlecenie dyspozycji ich zwrotu na wskazany rachunek bankowy.

Tagi: reklamacje, zwrot środków

Podobne wpisy: