ID #1059

Płatność internetowa (Bon od WP.pl)

Z tej płatności mogą skorzystać osoby, które zamówią lub przedłużą umowę na Neostradę na stronie orange.pl wybierając jako zestaw promocyjny Bon na zakupy w serwisie bon.wp.pl.

Jak aktywować Bon za Neostradę zamówioną przez orange.pl ?

Zarejestruj Neostradę lub podpisz aneks przedłużający umowę, a następnie aktywuj swój bon klikając zaloguj się na stronie bon.wp.pl. Do aktywacji będziesz potrzebował 8-cyfrowego kodu ID i 4-znakowego kodu PIN, które znajdują się na Twojej karcie zdrapce. Po zalogowaniu się i aktywowaniu bonu (zdrapki) na stronie bon.wp.pl wybierz z listy sklepów inbook.pl. Po przekierowaniu na stronę sklepu, wybierz interesujący Cię produkt i rozpocznij zwyczajną procedurę kupna. Jako formę płatności wybierz Bon od WP.PL.

  • Bon pokryje zarówno koszty zakupu produktu jak i przesyłki.
  • Bonem można się posługiwać wielokrotnie, aż do wyczerpania jego wartości.
  • Bonu nie można łączyć z innymi formami płatności (jeżeli chcesz dołożyć produkty do zamówienia na kwotę, która przewyższy Twój bon to skontaktuj się z obsługą sklepu, która udzieli Ci wszelkich potrzebnych informacji).

Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę promocji Bon od WP.PL, w celu potwierdzenia zakupu. Operacja będzie wtedy zakończona.



W przypadku kiedy kwota zamówienia przekracza wartość bonu może się zdarzyć że transakcja nie zostanie poprawnie zakończona.
Jeśli na koncie środki zostały zablokowane prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta - dok@inbook.pl w celu finalizacji zamówienia.

Tagi: płatność

Podobne wpisy: