ID #1054

Odbiór osobisty zamówień - teren całej Polski

Aby móc odebrać zamówienie osobiście należy najpierw je złożyć w naszym sklepie internetowym. Uprzejmie informujemy, że w punktach odbioru nie ma mozliwości opłacenia zamówienia gotówką, by odebrać zamówienie w punkcie odbioru wymagana jest przedpłata przelewem lub kartą.
Zamówienia, odbierane w punktach odbioru zlokalizowanych na terenie Polski wysyłane są zbiorczo kilka razy w tygodniu. W związku z powyższym czas realizacji zamówienia podany przy produkcie może się nieznacznie wydłużyć.
O tym, że zamówione przez Ciebie produkty są już skompletowane i czekają na odbiór poinformujemy Cię telefonicznie lub drogą mailową.
Informujemy, że z uwagi na zwiększenie się punktów odbioru obsługiwanych przez Paczkomaty oraz Paczkę w Ruchu, a także ze względu na szybkość realizacji zamówień wyłączyliśmy obecnie możliwość odbioru paczek w punktach parnerskich.
Prosimy o wybór innych form dostawy, dzięki temu zamówienia będą dostarczane zdecydowanie szybciej w wybrane miejsca odbioru.

Mail Boxes EtcShip Center

Tagi: bydgoszcz, Gliwice, Katowice, Kraków, Mail Boxes Etc, MBE, Odbiór osobisty, Opole, poznań, szczecin, Tychy, warszawa, wrocław, łodź

Podobne wpisy: