ID #1037

Ceny i sposób dostawy

Wszystkie podane przez nas ceny są cenami brutto, czyli zawierają podatek VAT.

Produkty, które są dostępne w naszym sklepie staramy się zawsze sprzedawać w najniższych cenach. Tylko u nas można je kupić po cenie niższej od średniej rynkowej. Bardzo często przeprowadzamy wyprzedaże i promocje, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia naszą ofertę cenową. W naszym sklepie umożliwiamy dwa sposoby dostawy. Pierwszym jest wysyłka za pośrednictwem poczty polskiej. Drugim sposobem na dostarczenie Ci zakupionego produktu jest skorzystanie z usług firmy kurierskiej, obecnie współpracujemy z firmą DHL oraz GLS. Zamówienie złożone w naszym sklepie można także odebrać u nas osobiście, w takim przypadku oczywiście nie naliczymy, żadnych kosztów związanych z przesyłką. Poniżej przedstawiamy koszty jakie trzeba doliczyć do zamówienia.

W naszym sklepie pobieramy opłaty za przesyłkę zakupionego towaru na kilka różnych sposobów. Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych nie chcemy zarabiać na przesyłkach naszych klientów. Cennik Poczty Polskiej bazuje głównie na wadze przesyłki, dlatego postanowilismy się do tego dostosować mając na uwadze dobro naszych klientów. Z tego powodu wszystkie nasze produkty w swoim opisie mają podaną orientacyjną wagę. Koszt przesyłki Pocztą Polską uzależniony jest więc przede wszystkim od wagi zamawianych towarów, ale także od wybranej formy płatności. Aby dostawa była jak najtańsza przesyłki wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej i zapłacone z góry o wadze do 2kg wysyłane są jako listy polecone. Jeśli waga zamówionych produktów przekroczy 2kg przesyłka wysłana będzie jako paczka. Zamówienia płatne gotówką przy odbiorze, wysyłane są zawsze jako paczki pocztowe.

Koszt przesyłki dla każdego zamówienia wyliczany jest automatycznie w trakcie jego składania, zależy on od sposobu płatności oraz wagi produktu, do którego doliczona jest waga opakowania. Koszt przesyłki zawsze pokazany jest w formularzu zamówienia podczas wyboru płatności i dostawy.

 

Koszty dostawy w zależności od sposobu transportu zamówienia możesz sprawdzić tutaj

Tagi: cena, dostawa

Podobne wpisy: